Контрольно-оцінювальний етап. Домашнє завдання. Хід уроку. Організаційний момент. Оголошення теми, мети , завдань уроку. . Мотивація навчальної діяльності. 


Мы поможем в написании ваших работ!



ЗНАЕТЕ ЛИ ВЫ?

Контрольно-оцінювальний етап. Домашнє завдання. Хід уроку. Організаційний момент. Оголошення теми, мети , завдань уроку. . Мотивація навчальної діяльності.

Поиск

Контрольно-оцінювальний етап

П и с ь м о в а т в о р ч а р о б о т а

Напишіть твір-мініатюру «Осінній день». У тексті твору використовуйте безособові речення.

О ц і н ю в а н н я: учні у групах оцінюють роботу кожного.

Домашнє завдання

с.82 (знати теоретичний матеріал), вправа 149 с.84.

Додатково (для сильніших учнів) скласти вправу з ключем.

УРОК 4.

Тема. Односкладні речення з головним членом у формі підмета. Називні речення.

 

Мета уроку. З’ясувати особливості односкладних речень з головним членом у формі підмета; розвивати вміння аналізувати ці речення у висловлюваннях різної стильової належності, моделювати й конструювати називні речення; розвивати творчі здібності; виховувати пізнавальний інтерес.

Тип уроку. Урок формування знань, умінь та навичок.

Потрібно знати: - види односкладних речень;

                       - особливості односкладних називних речень.

Потрібно вміти: - виділяти односкладні називні речення у текстах різних стилів;

                         - конструювати односкладні називні речення та правильно використовувати їх у власному мовленні.

 

 

ХІД УРОКУ

Організаційний момент

Створення емоційно-позитивного фону.

- Зберімо все необхідне для уроку: наполегливість, уважність, знання, працелюбність і т.д. Вирушаймо у цікаву і захоплюючу подорож.

Оголошення теми, мети , завдань уроку.

Мотивація навчальної діяльності.

А к т у а л і з а ц і я о п р н и х з н а н ь у ч н і в

«К л о у з – т е с т» (продовжити речення одним словом)

1.Речення, граматична основа якого складається з одного головного члена, називається …(односкладним).

2.Односкладні речення, головний член яких називає дію, що виконує конкретна особа, називається… (означено-особовим).

3.Односкладні речення, головний член яких означає дію, виконувану невизначеною особою, називається…(неозначено-особовим).

4.Односкладні речення, головний член яких означає дію, що може стосуватися будь-якої особи в будь-який момент часу, називається….(узагальнено-особовим).

5.Односкладні речення, головний член яких називає дію або стан, які не мають виконавця чи носія, називаються ….(безособовими).

6.Означено-особові та неозначено-особові речення здебільшого вживаються у таких стилях мовлення ….(художній, розмовний).



Поделиться:


Последнее изменение этой страницы: 2024-06-27; просмотров: 47; Нарушение авторского права страницы; Мы поможем в написании вашей работы!

infopedia.su Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Обратная связь - 216.73.216.198 (0.006 с.)