Заглавная страница Избранные статьи Случайная статья Познавательные статьи Новые добавления Обратная связь FAQ Написать работу КАТЕГОРИИ: ТОП 10 на сайте Приготовление дезинфицирующих растворов различной концентрацииТехника нижней прямой подачи мяча. Франко-прусская война (причины и последствия) Организация работы процедурного кабинета Смысловое и механическое запоминание, их место и роль в усвоении знаний Коммуникативные барьеры и пути их преодоления Обработка изделий медицинского назначения многократного применения Образцы текста публицистического стиля Четыре типа изменения баланса Задачи с ответами для Всероссийской олимпиады по праву
Мы поможем в написании ваших работ! ЗНАЕТЕ ЛИ ВЫ?
Влияние общества на человека
Приготовление дезинфицирующих растворов различной концентрации Практические работы по географии для 6 класса Организация работы процедурного кабинета Изменения в неживой природе осенью Уборка процедурного кабинета Сольфеджио. Все правила по сольфеджио Балочные системы. Определение реакций опор и моментов защемления |
Тема. Вирази з дужками. Порядок виконання дій у виразах, Що містять дужки. Задачі на дві діїСодержание книги
Поиск на нашем сайте
Мета: ознайомити учнів з порядком виконання дій у виразах, які містять дужки; розвивати мислення, увагу; виховувати інтерес до предмета, дбайливе ставлення одне до одного. Хід уроку I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ II. АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ Перевірка домашнього завдання (с. 39, завдання 216; 217) Завдання 216 — Прочитайте вирази у порядку зростання відповідей. Завдання 217 — Прочитайте розв’язання задачі двома способами. Гра «Невідоме число»
Хвилинка каліграфії — Установіть закономірність і запишіть числа, вставляючи пропущені. 2; 3; 6; 7; 10; 11;?;?;?;?.
III. ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ І МЕТИ УРОКУ — Сьогодні на уроці ми ознайомимося з порядком виконання дій у виразах, які містять дужки.
IV. ВИВЧЕННЯ НОВОГО МАТЕРІАЛУ Робота за підручником (с. 39-40) Завдання 219. Колективне опрацювання матеріалу — Іноді дії у виразах можна виконувати не по порядку. Дія, що виконується першою, береться в дужки: (). Ці значки — не прості, а чарівні. Їх застосовують, щоб змінити порядок виконання дій у виразах. Якщо у числовому виразі є дужки, то першою завжди виконують ту дію, що в дужках. 17 - (4 + 5) = 17 - 9 = 8 Вираз читають так: «Від 17 відняти суму чисел 4 і 5». Завдання 220. Колективне опрацювання матеріалу У сувої було 15 м тканини. Перший покупець придбав 5 м тканини, а другий — 3 м. Скільки метрів тканини залишилося в сувої? — Щоб дізнатися, скільки метрів тканини залишилося в сувої, продавець діяв так: обчислив, скільки всього метрів тканини продано, а потім здобуте число відняв від 15. 15 - (5 + 3) = 7 (м) Дужки означають, що спочатку треба знайти суму, а потім виконати дію віднімання. Висновок. У виразах із дужками першою виконують дію над числами, записаними в дужках. Завдання 221 Учні «ланцюжком» читають і записують вирази. Один учень розв’язує біля дошки, решта — у зошитах. • Від числа 12 відняти суму чисел 7 і 2. • До числа 8 додати різницю чисел 13 і 6. Завдання 222 Під час повторення умови один учень креслить схему і пояснює розв’язання. Після цього учні самостійно записують розв’язання. Перевіряють відповідь, розв’язавши задачу іншим способом. Завдання 223. Колективне ознайомлення зі змістом задачі, її аналіз Один учень записує умову і розв’язує задачу. — Як зміниться розв’язання задачі, якщо в іншої білки на 2 горіхи менше? Завдання 224*. Самостійна робота Учні записують двоцифрові числа, що закінчуються цифрою 5, які можна записати за допомогою цифр 5; 6; 7; 8. (55; 65; 75; 85) Фізкультхвилинка
V. УЗАГАЛЬНЕННЯ Й СИСТЕМАТИЗАЦІЯ ЗНАНЬ Обчислення значень виразів — Прочитайте вираз та обчисліть за зразком: 29 - (4 + 5) = 29 - 9 = 20 5 + (18 - 9) 21 - (40 - 20) 94 - (54 + 40) 15 + (19 - 16) Гра «Обери та розв'яжи» — Розв’яжіть приклади, в яких від’ємник дорівнює 7; доданок дорівнює 7.
Офтальмологічна пауза Розв'язування логічних задач • У трьох братів по одній сестрі. Скільки всього дітей у сім’ї? (4) • Гуска має масу 3 кг. Якою буде її маса, якщо вона стане на одну ногу? (3 кг)
VІ. ПІДБИТТЯ ПІДСУМКІВ. РЕФЛЕКСІЯ — Що нового дізналися на уроці? — Яке правило про порядок дій запам’ятали?
VII. ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ С. 40, завдання 225; 226. Урок 28. Тема. ЗНАХОДЖЕННЯ ЗНАЧЕНЬ ВИРАЗІВ З ДУЖКАМИ. РОЗВ'ЯЗУВАННЯ ЗАДАЧ НА ДВІ ДІЇ
Мета: повторити правило порядку дій у виразах з дужками; удосконалювати навички розв'язування задач на дві дії; виховувати інтерес до предмета. Хід уроку I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ II. АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ Перевірка домашнього завдання (с. 40, завдання 225;226.) Завдання 225 — Прочитайте складені вирази. Завдання 226 — Скільки легкових автомобілів стало на стоянці? Геометричний матеріал — Скільки трикутників на малюнках?
Чарівні квадрати»
Хвилинка каліграфії — Установіть закономірність і запишіть числа, вставляючи пропущені. 10; 100; 10; 100;...;...;...;... 5. Складання й обчислення значень виразів • Число 47 зменш на суму чисел 9 і 8. • До 13 додай суму чисел 7 і 6. • Число 66 зменш на різницю чисел 19 і 13. • Число 15 збільш на 4.
III. ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ І МЕТИ УРОКУ — Сьогодні на уроці ми повторимо правило знаходження значень виразів з дужками, будемо розв’язувати задачі на дві дії.
IV. ВИВЧЕННЯ НОВОГО МАТЕРІАЛУ
|
||
|
Последнее изменение этой страницы: 2016-09-20; просмотров: 689; Нарушение авторского права страницы; Мы поможем в написании вашей работы! infopedia.su Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Обратная связь - 216.73.217.128 (0.006 с.) |