Заглавная страница Избранные статьи Случайная статья Познавательные статьи Новые добавления Обратная связь FAQ Написать работу КАТЕГОРИИ: ТОП 10 на сайте Приготовление дезинфицирующих растворов различной концентрацииТехника нижней прямой подачи мяча. Франко-прусская война (причины и последствия) Организация работы процедурного кабинета Смысловое и механическое запоминание, их место и роль в усвоении знаний Коммуникативные барьеры и пути их преодоления Обработка изделий медицинского назначения многократного применения Образцы текста публицистического стиля Четыре типа изменения баланса Задачи с ответами для Всероссийской олимпиады по праву
Мы поможем в написании ваших работ! ЗНАЕТЕ ЛИ ВЫ?
Влияние общества на человека
Приготовление дезинфицирующих растворов различной концентрации Практические работы по географии для 6 класса Организация работы процедурного кабинета Изменения в неживой природе осенью Уборка процедурного кабинета Сольфеджио. Все правила по сольфеджио Балочные системы. Определение реакций опор и моментов защемления |
Тема заняття: Підсумкове заняття за I i семестрСодержание книги
Поиск на нашем сайте Мета заняття: 1. Навчальна: систематизувати та узагальнити матеріал вивчений протягом семестру 2.Виховна: продовжувати виховувати уважність, самостійність, вміння працювати з використанням блок-схем. 3.Розвиваюча: продовжувати розвивати наполегливість, відповідальність, навички самостійного розв’язування задач Міжпредметна інтеграція: основи програмування, мікросхемотехніка Методичне та матеріальне забезпечення заняття: таблиці до теми, роздатковий матеріал. Студенти повинні знати: поняття та основні формули, вивчені протягом семестру. Студенти повинні вміти: - відшукувати частинні похідні, градієнт - інтегрувати методом заміни та частинами - обчислювати визначені інтеграли - розв'язувати диференціальні рівняння з відокремлюваними змінними, однорідні та лінійні першого порядку - Студенти повинні мати навички: розв’язувати задачі з тем, вивчених протягом семестру. Методична спрямованість: Активізація пізнавальної діяльності засобами НІТ та активних методів навчання Застосовані методи навчання: пояснювально-ілюстративний, бесіда, робота в групах, частково-пошуковий, демонстрація
Викладач: М.М.Бараболя
Хід заняття 1.Організаційний момент. Перевірка присутності ( хв.) 2. Мотивація навчальної діяльності. (на протязі заняття) Розповісти про роль розв’язування задач при виставленні семестрових оцінок та підготовки до екзамену 3. Повідомлення теми, плану та мети заняття . ( хв.) Постановка завдання: описати структуру заняття 4. Актуалізація опорних знань. ( хв.) Фронтальна бесіда по питаннях, вивчених протягом семестру з використанням блок-схем 5. Формування вмінь та навичок. ( хв.) План 1)Розв’язування задач; 2) Підведення підсумків та виставлення оцінок за; 6. Узагальнення і систематизація навчального матеріалу. ( хв.) Розв’язування задач 7. Підсумкова частина заняття. ( хв.) Підведення підсумків заняття викладачем, оголошення оцінок за семестр. 8. Повідомлення домашнього завдання. ( хв.) Л1. стр.2 - 45 Література: 1. Рижій В.В. Посібник з елементів вищої математики. Вінниця. 2009 2. Бубняк Т.І. Вища математика: Навч.посібник.- Львів: «Новий світ - 2000» 3. Дубовик В.П., Юрик І.І. Вища математика: Навч.посібник.- К.: Видавництво А.С.К., 2003 4. Литвин І.І., Конончук Г.О. Вища математика. Навчальний посібник – Львів., 2002 5. Миронюк М.В., Захарченко Н.В. Вища математика. Практикум. Навч. Посібник – Вінниця: ФОП Рогальська І.О., 2011
План заняття № Навчальна дисципліна вища математика Група: Дата проведення: Вид заняття: лекція А удиторія № _________________ Тема заняття: Числові ряди. Збіжність числових рядів. Мета заняття: 1. Навчальна: : сформувати поняття числового ряду, суми членів ряду, ознак збіжності числового ряду,, виробити вміння знаходити проміжки збіжності ряду. 2.Виховна: продовжувати виховувати уважність, самостійність, вміння працювати в малих групах. 3.Розвиваюча: продовжувати розвивати наполегливість, вміння складати опорний конспект теми в зошитах, навички самостійного розв’язування задач Міжпредметна інтеграція: основи програмування, мікросхемотехніка Методичне та матеріальне забезпечення заняття: таблиці до теми, роздатковий матеріал. Студенти повинні знати: поняття збіжності числового ряду, суми певної кількості членів числового ряду Студенти повинні вміти: досліджувати числові ряди на збіжність. Студенти повинні мати навички: досліджувати числові ряди на збіжність, знаходити суму членів ряду Методична спрямованість: Активізація пізнавальної діяльності засобами НІТ та активних методів навчання Застосовані методи навчання: пояснювально-ілюстративний, бесіда, робота в групах, частково-пошуковий, демонстрація
Викладач: М.М.Бараболя
Хід заняття 1.Організаційний момент. Перевірка присутності ( хв.) 2. Мотивація навчальної діяльності. (на протязі заняття) Розповісти про важливість вивчення рядів при вивченні програмування 3. Повідомлення теми, плану та мети заняття . ( хв.) Постановка завдання: описати структуру заняття 4. Актуалізація опорних знань. ( хв.) Письмове опитування за індивідуальними завданнями 5. Вивчення і засвоєння нового матеріалу. ( хв.) План 1Поняття числового ряду; 2)Сума членів числового ряду; 3) Ознаки збіжності числового ряду 6. Узагальнення і систематизація навчального матеріалу. ( хв.) Розв’язування задачна дослідження ряду на збіжність 7. Підсумкова частина заняття. ( хв.) Підведення підсумків заняття викладачем. (основні поняття, що вивчались на занятті, виставлення оцінок за роботу на занятті) 8. Повідомлення домашнього завдання. ( хв.) Л1. стр.426-429 Література: 1. Рижій В.В. Посібник з елементів вищої математики. Вінниця. 2009 2. Бубняк Т.І. Вища математика: Навч.посібник.- Львів: «Новий світ - 2000» 3. Дубовик В.П., Юрик І.І. Вища математика: Навч.посібник.- К.: Видавництво А.С.К., 2003 4. Литвин І.І., Конончук Г.О. Вища математика. Навчальний посібник – Львів., 2002 5. Миронюк М.В., Захарченко Н.В. Вища математика. Практикум. Навч. Посібник – Вінниця: ФОП Рогальська І.О., 2011
План заняття № Навчальна дисципліна вища математика Група: Дата проведення: Вид заняття: лекція А удиторія № _________________
|
||||||||
|
Последнее изменение этой страницы: 2021-08-16; просмотров: 161; Нарушение авторского права страницы; Мы поможем в написании вашей работы! infopedia.su Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Обратная связь - 216.73.217.21 (0.006 с.) |