Заглавная страница Избранные статьи Случайная статья Познавательные статьи Новые добавления Обратная связь FAQ Написать работу КАТЕГОРИИ: ТОП 10 на сайте Приготовление дезинфицирующих растворов различной концентрацииТехника нижней прямой подачи мяча. Франко-прусская война (причины и последствия) Организация работы процедурного кабинета Смысловое и механическое запоминание, их место и роль в усвоении знаний Коммуникативные барьеры и пути их преодоления Обработка изделий медицинского назначения многократного применения Образцы текста публицистического стиля Четыре типа изменения баланса Задачи с ответами для Всероссийской олимпиады по праву
Мы поможем в написании ваших работ! ЗНАЕТЕ ЛИ ВЫ?
Влияние общества на человека
Приготовление дезинфицирующих растворов различной концентрации Практические работы по географии для 6 класса Организация работы процедурного кабинета Изменения в неживой природе осенью Уборка процедурного кабинета Сольфеджио. Все правила по сольфеджио Балочные системы. Определение реакций опор и моментов защемления |
Тема заняття: методи інтегрування. Інтегрування по частинах.Содержание книги
Поиск на нашем сайте Мета заняття: 1. Навчальна: розширити вміння обчислювати інтеграли, застосовуючи метод інтегрування частинами. 2.Виховна: виховувати уважність, самостійність, вміння працювати в малих групах. 3.Розвиваюча: розвивати наполегливість, вміння складати опорний конспект теми в зошитах Міжпредметна інтеграція: інженерна графіка, основи програмування, мікросхемотехніка Методичне та матеріальне забезпечення заняття: таблиці до теми, роздатковий матеріал. Студенти повинні знати: поняття невизначеного інтегралу, правила інтегрування, таблицю інтегралів. Студенти повинні вміти: обчислювати невизначені інтеграли методом інтегрування частинами. Студенти повинні мати навички: використовувати таблицю інтегралів та правил інтегрування. Методична спрямованість: Активізація пізнавальної діяльності засобами НІТ та активних методів навчання Застосовані методи навчання: пояснювально-ілюстративний, бесіда, робота в групах, частково-пошуковий, демонстрація
Викладач: Тичук Р.Б.БарБараболя М.М.
Хід заняття 1.Організаційний момент. Перевірка присутності ( хв.) 2. Мотивація навчальної діяльності. (на протязі заняття) Розповісти про важливість знання методів інтегрування при вивчення фізики, електротехніки, технічної механіки 3. Повідомлення теми, плану та мети заняття. ( хв.) Постановка завдання: описати структуру заняття 4. Актуалізація опорних знань. ( хв.) Письмове опитування за індивідуальними завданнями. 5. Вивчення і засвоєння нового матеріалу. ( хв.) План 1. Поняття методу інтегрування по частинам. 2. Приклади інтегрування. 3. Обчислення невизначених інтегралів. 6. Узагальнення і систематизація навчального матеріалу. ( хв.) Розв’язування задач 7. Підсумкова частина заняття. ( хв.) Підведення підсумків заняття викладачем. (основні поняття, що вивчались на занятті, виставлення оцінок за роботу на занятті) 8. Повідомлення домашнього завдання. ( хв.) Л2. ст.144-149 Література: 1. Бубняк Т.І. Вища математика: Навч.посібник.- Львів: «Новий світ - 2000» 2. Дубовик В.П., Юрик І.І. Вища математика: Навч.посібник.- К.: Видавництво А.С.К., 2003 3. Литвин І.І., Конончук Г.О. Вища математика. Навчальний посібник – Львів., 2002 4. Миронюк М.В., Захарченко Н.В. Вища математика. Практикум. Навч. Посібник – Вінниця: ФОП Рогальська І.О., 2011
План заняття № Навчальна дисципліна вища математика Група: Дата проведення: Вид заняття: практичне Аудиторія № _________________ Тема заняття: Розв’ язування вправ на обчислення визначених інтегралів методом безпосереднього інтегрування Мета заняття: 1. Навчальна: розширити поняття про методи інтегрування визначених інтегралів, узагальнити використання формули Ньютона-Лейбніца. 2.Виховна: виховувати самостійність, акуратність записів в зошитах 3.Розвиваюча: розвивати наполегливість, вміння складати опорний конспект теми в зошитах Міжпредметна інтеграція: електротехніка, основи програмування, мікросхемотехніка Методичне та матеріальне забезпечення заняття: таблиці до теми, роздатковий матеріал. Студенти повинні знати: формулу Ньютона-Лейбніца, таблицю інтегралів, правила інтегрування Студенти повинні вміти: обчислювати визначені інтеграли Студенти повинні мати навички: використовувати знання таблиці інтегралів та правил інтегрування для знаходження визначених інтегралів Методична спрямованість: Активізація пізнавальної діяльності засобами НІТ та активних методів навчання Застосовані методи навчання: пояснювально-ілюстративний, бесіда, частково-пошуковий, демонстрація
Хід заняття 1.Організаційний момент. Перевірка присутності ( хв.) 2. Мотивація навчальної діяльності. розповісти про важливість даної теми для подальшого навчання своєї спеціальності (на протязі заняття) 3. Повідомлення теми, плану та мети заняття . ( хв.) Постановка завдання: описати структуру заняття
|
||||||||
|
Последнее изменение этой страницы: 2021-08-16; просмотров: 199; Нарушение авторского права страницы; Мы поможем в написании вашей работы! infopedia.su Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Обратная связь - 216.73.216.236 (0.006 с.) |