I. Організаційний момент. Привітання. Перевірка готовності до уроку. Представлення. II. Актуалізація опорних знань. Мовна розминка. А) робота над чистомовкою. . Б) робота над загадкою. . В) робота над скоромовкою. III. Мотивація навчальної діяльності. IV. 


Мы поможем в написании ваших работ!



ЗНАЕТЕ ЛИ ВЫ?

I. Організаційний момент. Привітання. Перевірка готовності до уроку. Представлення. II. Актуалізація опорних знань. Мовна розминка. А) робота над чистомовкою. . Б) робота над загадкою. . В) робота над скоромовкою. III. Мотивація навчальної діяльності. IV.

Поиск

 

Тема. І знову засипле все зима (Ліна Костенко «Баба Віхола», «Пряля»

Мета: продовжувати знайомити учнів з поезією Ліни Костенко; розвивати навички виразного, свідомого читання; вчити аналізувати прочитані твори; виховувати любов до художнього слова.

Обладнання: тематичні малюнки, слова із віршів, портрет.

Тип уроку: урок вивчення нових знань.

                          Хід уроку

I. Організаційний момент

1. Привітання

Встаньте струнко: потягніться,

Одним одному всміхніться

Зараз сядуть всі дівчата,

А за ними і хлоп’ята.

Друзі, часу ми не гаймо

До роботи приступаймо.

Доброго дня!

 

2. Перевірка готовності до уроку

- Діти, погляньте уважно на свої парти, чи нема нічого зайвого? На них повинно бути: підручник, зошит, щоденник та пенал.

3. Представлення

- Дітки, мене звуть Катерина Олександрівна і сьогоднішній урок читання проведу у вас я.

II. Актуалізація опорних знань

1. Мовна розминка

а) Робота над чистомовкою.

ма-ма-ма – зимонька-зима

ла-ла-ла – снігу намела,

ок-ок-ок – вкрила поле і лісок,

ку-ку-ку – замела доріжку.

Ам-ам-ам – голодно пташкам,

Іть-іть-іть – ви їм допоможіть.

б) робота над загадкою.

- вам треба прочитати загадку вставивши букви.

Ст _л_  б_л_  н_вкр_г_ –

Я р_зтр_ш__ сн_г_,

Н_г_н__ х_л_д_,

В_д_ ск_в__ в ль_д_,

В др_жб_ з д_тьм_ я вс_м_.

Зд_г_д_л_сь? Я – … (зима).

 

Стало біло навкруги –

Я розтрушую сніги,

Наганяю холоди,

Води сковую в льоди,

В дружбі з дітьми я всіма.

Здогадались? Я – зима.

 

в) Робота над скоромовкою

Мила Мила мишку милом,

Мила мило упустила.

Упустила Мила мило,

Мишку милом не домила.

 

III. Мотивація навчальної діяльності

- ми продовжуємо знайомитися з поезією Ліни Костенко.

 

IV. Вивчення нового матеріалу



Поделиться:


Последнее изменение этой страницы: 2024-06-17; просмотров: 46; Нарушение авторского права страницы; Мы поможем в написании вашей работы!

infopedia.su Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Обратная связь - 216.73.217.21 (0.01 с.)