Заглавная страница Избранные статьи Случайная статья Познавательные статьи Новые добавления Обратная связь FAQ Написать работу КАТЕГОРИИ: ТОП 10 на сайте Приготовление дезинфицирующих растворов различной концентрацииТехника нижней прямой подачи мяча. Франко-прусская война (причины и последствия) Организация работы процедурного кабинета Смысловое и механическое запоминание, их место и роль в усвоении знаний Коммуникативные барьеры и пути их преодоления Обработка изделий медицинского назначения многократного применения Образцы текста публицистического стиля Четыре типа изменения баланса Задачи с ответами для Всероссийской олимпиады по праву
Мы поможем в написании ваших работ! ЗНАЕТЕ ЛИ ВЫ?
Влияние общества на человека
Приготовление дезинфицирующих растворов различной концентрации Практические работы по географии для 6 класса Организация работы процедурного кабинета Изменения в неживой природе осенью Уборка процедурного кабинета Сольфеджио. Все правила по сольфеджио Балочные системы. Определение реакций опор и моментов защемления |
Форма проведення Заочна подорож героїв мультфільму до іменинника.Содержание книги
Поиск на нашем сайте Математика
4A Клас ТЕМА
Тема: Ознайомлення з дробами. Запис дробу.
Тип уроку: Комбінований урок.
Мета: · Ознайомити учнів з дробами, з поняттями чисельник, знаменник. · Вчити їх записувати дроби і читати. · Закріплювати вміння знаходити дріб від числа. · Розвивати навички усного і писемного рахунку.. Форма проведення Заочна подорож героїв мультфільму до іменинника. Обладнання: v демонстраційний матеріал дроби v Казкові герої. Карта подорожування.
ХІД УРОКУ І. Організаційний момент Привітання Дзвоник дзвонить кожен раз, Дітлахів він кличе в клас. Будемо разом працювати, Математику весело вивчати. Представлення Мене звати Марина Сергіївна. Я студентка педагогічного училища і сьогодні урок з математики буду проводити я. Перевірка готовності до уроку Подивіться, чи все необхідне є у вас на партах. Вам будуть потрібні: зошит, ручка, підручник. ІІ. Актуалізація опорних знань учнів Подивіться це повітряна куля, а це герої відомого вам мультфільму. Ви мабуть їх впізнали? Так це мої друзі і сьогодні вони будуть мандрувати до Кролика бо в нього День народження, але без нашої допомоги вони не зможуть до нього дібратися, адже на кожній станції є завдання, яке можете виконати лише ви. Ну що допоможемо? Перша станція усний рахунок. 1 Усний рахунок та індивідуальні картки (5 учнів) А) порівняти частини (наочність)
Б) Порівняти частини 1 1 1 1 1 1 1 1 6 8 2 5 10 20 3 4 В) Назвати частини в порядку спадання 1 1 1 1 1 1 1 3 8 2 6 4 5 10 Молодці ми отримали шматочок від торта. Тож Друга станція Математичний диктант. Математичний диктант знайти 1 від 1 кг. (250 г) 1 від 1год. (30 хв) 4 2 1 від 2 діб. (12 год) 4 1 від 2 хв (40с) 1 від 1 року (4 міс) 5 3 задача (усно) Марійка прочитала 12 сторінок книжки, що становить 1 всієї книжки. Скільки всього сторінок має книжка? (48 с) 4 Скільки сторінок книжки Марійці залишилося прочитати? (36 с) Молодці! Ми отримали ще один шматочок торта. Наступна станція новий матеріал. ІІІ Повідомлення теми і мети уроку. · Урок сьогодні буде незвичайним. На вас чекають різні завдання, сюрпризи, нові знайомства. Наступна станція цікаві завдання. Підготовчі вправи № 658 (з наочністю) А) Подивіться на 1-й малюнок. На скільки рівних частин поділено квадрат? (на 2) Скільки таких частин зафарбовано? (1) Як називається кожна не зафарбована частина? (Доля) Б) Подивіться на 2-й малюнок. На скільки рівних частин поділено квадрат? (на 3) Скільки таких частин зафарбовано? (1) Як називається кожна не зафарбована частина? (Доля) В) Подивіться на 3-й малюнок. На скільки рівних частин поділено квадрат? (на 4) Скільки таких частин зафарбовано? (3) Як називається кожна не зафарбована частина? (Доля) Г) Подивіться на 4-й малюнок. На скільки рівних частин поділено квадрат? (на 4) Скільки таких частин зафарбовано? (4) Д) Подивіться на 5-й малюнок. На скільки рівних частин поділено квадрат? (на 6) Скільки таких частин зафарбовано? (5) Як називається кожна не зафарбована частина? (Доля) Пояснення нового матеріалу. № 659 (з наочністю) Відкрийте підручник на сторінці 101 номер 659. А) Подивіться на 1-й малюнок. На скільки рівних частин поділено круг? (на 6) Скільки таких частин зафарбовано? (1) Б) Подивіться на 2-й малюнок. На скільки рівних частин поділено круг? (на 6) Скільки таких частин зафарбовано? (2) В) Подивіться на 3-й малюнок. На скільки рівних частин поділено круг? (на 6) Скільки таких частин зафарбовано? (3) Г) Подивіться на 3-й малюнок. На скільки рівних частин поділено круг? (на 6) Скільки таких частин зафарбовано? (3) Д) Подивіться на 4-й малюнок. На скільки рівних частин поділено круг? (на 6) Скільки таких частин зафарбовано? (4) Е) Подивіться на 5-й малюнок. На скільки рівних частин поділено круг? (на 6) Скільки таких частин зафарбовано?(5) Числа виду 1, 2, 3, 1, 5 називаються дробовими числами. 2 3 4 6 6 Число 5 - дріб, 5- чисельник, а 6- знаменник. Чисельник - число над рискою дробу - показує скільки рівних частин взято. Знаменник – число під рискою дробу – показує на скільки рівних частин поділено ціле. Молодці! Наступна станція робота в зошитах Первинне закріплення сприйманого матеріалу. № 660 (з наочністю) Запиши дробом, яку частину кожного прямокутника зафарбовано. А) Подивіться на 1-й малюнок. На скільки рівних частин поділено прямокутник? (на 4) Б) Подивіться на 2-й малюнок. В) Подивіться на 3-й малюнок. Г) Подивіться на 4-й малюнок. Д) Подивіться на 5-й малюнок. 1)320 320/8= 40 2) 1600 1600/8=200 3) 10 128 10128/8=1266 Км 2000/8=250 Год 60*2=120/8=15 Ц 400/8=50 IV. Підсумки уроку - Ось наші друзі і домандрували до Кролика. Давайте складемо всі частини торта у єдине ціле. VІ.Оцінювання VІІДомашнє завдання: VІІІ Прощання Дякую за активну участь на уроці. Урок закінчено до побачення. Математика
4A Клас ТЕМА
Тема: Ознайомлення з дробами. Запис дробу.
Тип уроку: Комбінований урок.
Мета: · Ознайомити учнів з дробами, з поняттями чисельник, знаменник. · Вчити їх записувати дроби і читати. · Закріплювати вміння знаходити дріб від числа. · Розвивати навички усного і писемного рахунку.. Форма проведення Заочна подорож героїв мультфільму до іменинника. Обладнання: v демонстраційний матеріал дроби v Казкові герої. Карта подорожування.
ХІД УРОКУ І. Організаційний момент Привітання Дзвоник дзвонить кожен раз, Дітлахів він кличе в клас. Будемо разом працювати, Математику весело вивчати. Представлення Мене звати Марина Сергіївна. Я студентка педагогічного училища і сьогодні урок з математики буду проводити я.
|
||
|
Последнее изменение этой страницы: 2016-04-21; просмотров: 275; Нарушение авторского права страницы; Мы поможем в написании вашей работы! infopedia.su Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Обратная связь - 216.73.216.10 (0.008 с.) |