Заглавная страница Избранные статьи Случайная статья Познавательные статьи Новые добавления Обратная связь FAQ Написать работу КАТЕГОРИИ: ТОП 10 на сайте Приготовление дезинфицирующих растворов различной концентрацииТехника нижней прямой подачи мяча. Франко-прусская война (причины и последствия) Организация работы процедурного кабинета Смысловое и механическое запоминание, их место и роль в усвоении знаний Коммуникативные барьеры и пути их преодоления Обработка изделий медицинского назначения многократного применения Образцы текста публицистического стиля Четыре типа изменения баланса Задачи с ответами для Всероссийской олимпиады по праву
Мы поможем в написании ваших работ! ЗНАЕТЕ ЛИ ВЫ?
Влияние общества на человека
Приготовление дезинфицирующих растворов различной концентрации Практические работы по географии для 6 класса Организация работы процедурного кабинета Изменения в неживой природе осенью Уборка процедурного кабинета Сольфеджио. Все правила по сольфеджио Балочные системы. Определение реакций опор и моментов защемления |
Урок №56 (Урок розвтику зв’язного мовлення)Содержание книги
Поиск на нашем сайте Тема: Побудова речень за малюнком і змістом прочитаного. Мета: Навчати учнів будувати речення за малюнками та змістом прочитаного тексту; вчити уявляти та фантазувати, будувати висловлювання, за змістом прочитаного і намальованого; розвивати пам'ять, уяву, фантазію; виховувати любов до народної казки.
Хід уроку Організаційний момент. Проспівав уже дзвінок - Починається урок - З Божої ласки З щирого вітання «Добрий день!»
ІІ. Актуалізація опорних знань 1. Гра «Додай словечко» Кішка п’є… Зайчик гризе… Дівчинка співає… Діти люблять слухати… - Ви любите казки? - Чому? - Які ваші улюблені казки?
ІІІ. Повідомлення теми і мети уроку - До нас завітав у гості казковий герой, а хто він, спробуйте відгадати. Загадка. На сметані мішаний, Та на маслі пряжений, Має він рум`яний бок, А звуть його… (Колобок).
IV. Первинне сприйняття навчального матеріалу 1. Слухання казки «Колобок». (Вчитель на дошці вивішує ілюстрації до казки у певній послідовності) 1). Жили-були дід та баба. 2). Зустріч із зайчиком. 3). Зустріч з Вовком. 4). Зустріч з Ведмедиком. 5). Хижа лисиця.
2. Робота з текстом 1). Інсценізація фрагментів казки. (групова робота) 1 група – зустріч із Зайчиком. 2 група – зустріч з Вовком. 3 група – зустріч з Ведмедиком. 4 група –зустріч з Лисичкою. 3) Гра «Вгадай мене». Самовпевнений, безтурботний – хто? (Колобок) Зляканий, з тоненьким голоском – хто? (Зайчик) Злий, хижий, сірий – хто? (Вовк) Косолапий, грубий – (Ведмідь). 4 Складання речень за малюнками. (групова робота) Кожна група за бажанням малює малюнок і складає за ним речення з одного, двох, трьох і більше слів. До речення малюють схеми. Наприклад: Спекла баба колобок. Покотився колобок далі. Назустріч йому (Зайчик, Вовк, Медвідь, Лисичка) і т.д. 5. Прийом «Фантастична феєрія». - Чи зміг би Колобок втекти від Лисиці? Пофантазуйте. Як по іншому могла б закінчитися казка? Придумайте і намалюйте свою кінцівку казки. (відповіді дітей).
V. Закріплення та осмислення вивченого матеріалу. 1. Розучування пісеньки колобка. 2. Творче завдання «Лабіринт». - Перевір, чи вдалось Лисичці спіймати колобка?
VI. Підсумок уроку Метод «Незакінчене речення» «На уроці мені сподобалось…» «Я запам’ятав…» «Мені б хотілось…» Урок № 57 Тема: Звуки [н], [ н '], позначення їх буквою н. Формування аудіативних умінь за змістом тексту за В. Сухомлинським (с.62). Звуко - буквені зіставлення. Мета: Вивчити букву н; формувати в учнів уміння читати злиття, склади і слова з буквою н; розвивати фонетичний слух, мовлення школярів; активізу- вати словниковий запас першокласників словами «шибка», «наперсток», «настурція», «журавлиний ключ»; виховувати бережливе ставлення до природи. Обладнання: Предметні, сюжетні малюнки, картки з буквою, схеми слів і речень. ХІД УРОКУ I. Організаційний момент. II. Повторення вивченого матеріалу. 1. Формування в учнів орфоепічних умінь · Артикуляційна хвилинка: На-но-ну-ни-ні Нан-но-нум-нин-нін Кан-кон-кун-кин-кін • Читання скоромовки. У маленької Сані - перекинулися сани. 2.Звуко-буквені аналізи слів «індик», «півень», «кінь». З. Робота над реченням. • Скласти речення зі слів: Івасик, голівку, причесати, біляву, любив. - Зробіть схему цього речення. III. Вивчення нового матеріалу. 1. Вступне слово вчителя. - Сьогодні ми будемо вивчати нову букву. Послухайте віршик і дізнаєтеся яку. Виділення звука [н] з вірша. - Який звук найчастіше повторюється у вірші? (Демонстрація букви «н»). - На що схожа буква Н? 2. Робота за Букварем Уважно послухайте текст і дайте відповідь: - Про кого розповідається в тексті? У тексті зустрінеться слово «шибка». · Словникова робота «шибка» - скло в рамі вікна. · Читання тексту вчителем (с. 62). · Змістовий аналіз тексту. - Про кого розповідається в тексті? (Про синичку). - Як співає синичка? (Пінь - пінь). - Чому вона радіє? 3. Алгоритм подачі букви н. - Вимовте слово «синичка». - Поділіть слово на склади. - Вимовте перший звук другого складу, ([ н ]).Навчимося правильно його вимовляти: кінчиком язика торкаємося внутрішньої сторони передніх верхніх зубів. Губи не напружуємо. Струмінь повітря прориває перешкоду й проходить частково через носову порожнину. - Який це звук, чому? · Фізкультхвилинка. • Аналітична робота зі словом «пінь». • Артикуляція звука [н']. · - Він вимовляється так; як і звук [н], тільки язик притискуємо до піднебіння й вимовляємо м'яко. То який це звук? [н] [н'] - Який останній звук цього слова? ([н ' ]). - Ці два звуки на письмі позначає буква «н». • Характеристика структури, букви (три елемети). 4. Робота над розворотом «Букваря» (с. 62-63). • Розгляд і аналіз сюжетного малюнка. · Читання злиття та буквосполучення • Читання адаптованого тексту. · Фізкультхвилинка. • Робота з предметними малюнками у «віночку» («нагідки», «коник», «наперсток», «конвалія», «нитки», «ножиці», «настурція», «нарциси»). - Вимовте двоскладові слова, трискладові; слова, у яких звук [ н] на початку слова, у середині; наголошений перший склад, другий,третій. - Підберіть слова до запропонованих звукових схем (с. 62). Читання, злиття, буквосполучення слів (с. 62).
|
|||
|
Последнее изменение этой страницы: 2016-04-19; просмотров: 551; Нарушение авторского права страницы; Мы поможем в написании вашей работы! infopedia.su Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Обратная связь - 216.73.216.196 (0.01 с.) |