Заглавная страница Избранные статьи Случайная статья Познавательные статьи Новые добавления Обратная связь FAQ Написать работу КАТЕГОРИИ: ТОП 10 на сайте Приготовление дезинфицирующих растворов различной концентрацииТехника нижней прямой подачи мяча. Франко-прусская война (причины и последствия) Организация работы процедурного кабинета Смысловое и механическое запоминание, их место и роль в усвоении знаний Коммуникативные барьеры и пути их преодоления Обработка изделий медицинского назначения многократного применения Образцы текста публицистического стиля Четыре типа изменения баланса Задачи с ответами для Всероссийской олимпиады по праву
Мы поможем в написании ваших работ! ЗНАЕТЕ ЛИ ВЫ?
Влияние общества на человека
Приготовление дезинфицирующих растворов различной концентрации Практические работы по географии для 6 класса Организация работы процедурного кабинета Изменения в неживой природе осенью Уборка процедурного кабинета Сольфеджио. Все правила по сольфеджио Балочные системы. Определение реакций опор и моментов защемления |
Перевірка готовності до уроку.Содержание книги Поиск на нашем сайте
Тема. Слова з ненаголошеними голосними е,и в яких вимова неповністю співпадає. Мета: відпрацьовувати правильну вимову слів з ненаголошеними голосними е, и; закріплювати вміння визначати наголошений склад у слові, знання про корінь слова; розвивати навички зв’язного мовлення; виховувати уважність, спостережливість.
Обладнання: жетони, ілюстративний матеріал, зразок написання для каліграфічної хвилинки, матеріал для орфографічної хвилинки.
Тип уроку: вивчення нового матеріалу.
Хід уроку.
І.Організація класу 1. Привітання. -Встаньте всі скоріше, діти! Посміхніться всім миліше, Привітайтесь: «Добрий день!» 2. Представлення. - Добрий день! Сідайте. Мене звуть Марина Анатоліївна і сьогодні урок української мови проведу у вас я. 3. Перевірка готовності до уроку. - Діти, подивіться, чи все необхідне знаходиться у вас на парті, а саме: ручка, щоденник, підручник, зошит. ІІ. Актуалізація опорних знань.
1. Каліграфічна хвилинка. - Відкрийте свої зошити, запишіть число та класна робота. - Послухайте загадку. Слово-відгадка підкаже, написання якої букви ми будемо повторювати. Ця буква позначає перший звук у слові. Намалювати можна нею Будинки, хати і поля, Високі гори і моря. Така вона чудова і гарна, Її всі звуть звичайно….(фарба) - Який перший звук в цьому слові? ( звук [ф] ) - Якою буквою позначають цей звук на письмі? (буква ф) - Запишіть буквосполучення з цією буквою. - Запишіть відгадку. Доберіть до цього слова спільнокореневі слова, що називають ознаку і дію предмета ( фарбований, фарбувати)
2. Орфографічна хвилинка. - Виправте помилки і поділіть слова правильно для переносу. ( ча-йка, літа-є, ї-жак, ліні-йка, со-йка, о-рел, і-рис) - Правильно поділено слово чайка?(ні) - Як буде правильно?( чай-ка) - Чи правильно поділено слово літає?(ні) - Як буде правильно? (лі-тає) - Чому? ( тому що одну букву не можна переносити) - Чи правильно поділене слово лінійка? (ні) - Як буде правильно? (ліній-ка) - Чи правильно поділене слово сойка? (ні) - А як правильно?(сой-ка) - Чи правильно поділено слово орел?(ні) - Чи можем ми його поділити? (ні) - Чому?(тому що небожем поділити на два склади) - Чи правильно поділено слово ірис? (ні) - Чому?( тому що небожем поділити на два склади) - Так, як ми переносимо слова в укр.мові? ( складами) - Які склади ми не можемо залишати в рядку і не можемо перенести? ( склад, позначений однією буквою) - Що треба врахувати при переносі букви й та ь? ( їх не можна відривати від попередньої букви).
|
||
|
Последнее изменение этой страницы: 2024-06-27; просмотров: 47; Нарушение авторского права страницы; Мы поможем в написании вашей работы! infopedia.su Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Обратная связь - 216.73.217.21 (0.008 с.) |