Заглавная страница Избранные статьи Случайная статья Познавательные статьи Новые добавления Обратная связь FAQ Написать работу КАТЕГОРИИ: ТОП 10 на сайте Приготовление дезинфицирующих растворов различной концентрацииТехника нижней прямой подачи мяча. Франко-прусская война (причины и последствия) Организация работы процедурного кабинета Смысловое и механическое запоминание, их место и роль в усвоении знаний Коммуникативные барьеры и пути их преодоления Обработка изделий медицинского назначения многократного применения Образцы текста публицистического стиля Четыре типа изменения баланса Задачи с ответами для Всероссийской олимпиады по праву
Мы поможем в написании ваших работ! ЗНАЕТЕ ЛИ ВЫ?
Влияние общества на человека
Приготовление дезинфицирующих растворов различной концентрации Практические работы по географии для 6 класса Организация работы процедурного кабинета Изменения в неживой природе осенью Уборка процедурного кабинета Сольфеджио. Все правила по сольфеджио Балочные системы. Определение реакций опор и моментов защемления |
ІІ Основна частина1. Розповідь з елементами бесідиПоиск на нашем сайте У світі казки чарівної Мета заняття: збагатити знання учнів усною народною творчістю рідного краю; розвивати логічне мислення, уважність, спостережливість; виховувати прагнення до добра і справедливості. Обладнання:книжки «Українські народні казки», «Казки народів світу», ілюстрації казкових героїв, малюнки різних тварин, іграшки Хід заняття І. Організаційна частина - Сьогодні у вас виховне заняття. Ми з вами поговоримо про казочки, їх героїв, проведемо різні конкурси. То ж будьте активні, бо в кінці заняття будуть запитання. - Дітки! Коли ви лягаєте спати, вам, напевно, мама або бабуся читає казочки. Український народ любив казки, тому понавидумував їх дуже багато. В основу казочок покладалися легенди, перекази, притчі. У казкових героїв вони втілювали людей, висміювали або возвеличували їхні вчинки, риси характеру. - Ой, діточки, я зовсім забула, що, йдучи дорогою до вас, зустріла Незнайка. Він гірко плакав, бо його вигнали з казкової країни. А знаєте чому? А тому, що він геть переплутав усіх казкових героїв та їх казки. Може, допоможемо йому пригадати? Але щоб пригадати, треба спершу його покликати. 2. Робота над казкою - Діточки, давайте допоможемо Незнайку пригадати казочку. Я зараз буду читати казку, а ви потім скажете, як вона називається. А щоб Незнайку було легше її впізнати, то ми уривочок продемонструємо. Читання і відтворення казки «Ріпка» - Ну що сподобалась вам казочка? Незнайко: Дуже вам дякую. Якщо ви ще допоможете мені пригадати казкових героїв, то я в боргу не залишуся. 3. Проведення конкурсів 4. Фізкультхвилинка. У країні казочок Конкурс «Назви казку за ілюстрацією» – А зараз ми за малюнками разом з Незнайком будемо називати казку. Хто кращий знавець казок? «Країна загадок» (Супроводжується презентацією)
На городі, що за черга Ти впізнаєш вмить її Маленьке, сіреньке, В’ється річка невеличка Хто кругленький і смачненький, Дівчина, Ця брехуха — і рогата (Коза-Дереза.) Ця хатинка,така мила, Двоє сірих Мишенят Хто журавлика вітав,
ІІІ. Заключна частина – Наше заняття підходить до кінця. А хто мені може нагадати звідки взялася казка? Незнайко: Так, я вже усіх пригадав. Ви молодці. Гарно працювали і я вдячний вам, що ви пригадали мені казочки. Я тепер можу повертатися у казкову країну. Але перш, ніж я повернуся туди, я вам віддячу. Я дарую вашому класу книжечку, в якій є чарівна казочка. Ще раз дякую і до побачення! – До побачення, Незнайку! Надіюсь ти ще до нас завітаєш. Діти, помахайте Незнайку гарно ручкою на прощання.
|
||
|
Последнее изменение этой страницы: 2024-07-06; просмотров: 36; Нарушение авторского права страницы; Мы поможем в написании вашей работы! infopedia.su Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Обратная связь - 216.73.217.53 (0.009 с.) |