Заглавная страница Избранные статьи Случайная статья Познавательные статьи Новые добавления Обратная связь FAQ Написать работу КАТЕГОРИИ: ТОП 10 на сайте Приготовление дезинфицирующих растворов различной концентрацииТехника нижней прямой подачи мяча. Франко-прусская война (причины и последствия) Организация работы процедурного кабинета Смысловое и механическое запоминание, их место и роль в усвоении знаний Коммуникативные барьеры и пути их преодоления Обработка изделий медицинского назначения многократного применения Образцы текста публицистического стиля Четыре типа изменения баланса Задачи с ответами для Всероссийской олимпиады по праву
Мы поможем в написании ваших работ! ЗНАЕТЕ ЛИ ВЫ?
Влияние общества на человека
Приготовление дезинфицирующих растворов различной концентрации Практические работы по географии для 6 класса Организация работы процедурного кабинета Изменения в неживой природе осенью Уборка процедурного кабинета Сольфеджио. Все правила по сольфеджио Балочные системы. Определение реакций опор и моментов защемления |
Сабақтың тақырыбы: Спирттердің жеке өкілдері олардың қолданылуыСодержание книги
Поиск на нашем сайте Сабақтың тақырыбы: Спирттердің жеке өкілдері олардың қолданылуы
Сабақтың мақсаты: СТО технологияларын пайдалана отырып, оқушының органикалық заттар туралы ой-санасының дамуына мүмкіндік жасау, ойлау қабілетін арттырып, өз бетінше жұмыс істеу қабілетін қалыптастыру, іскерлігін дамыту Сабақтың білім беру міндеті: Оганикалық заттар туралы білік дағдыларын тиянақтау, Метил, этил спирттерінің физикалық қасиеттерін сипаттау . Қолданылуы тұрмыстағы, өнеркәсіптегі және адам организмі үшін маңызы мен зиянын ұғындыру. Сабақтың тәрбиелік міндеті: топпен бірлесе жұмыс істеу және өз мүмкіндігін ортаға салу, өзін және өзгені бағалай білу дағдысын қалыптастыра отырып, белсенді іс әрекетке, еңбекқорлыққа, экономикалық және экологиялық көзқарасқа тәрбиелеу . Сабақтың дамытушылық міндеті : Оқулықтың мәтінімен берілген жоспар бойынша өз бетінше кесте толтыру, сызба-нұсқа құрып, ауызша сипаттама жасауға дағды қалыптастыру Қосымша материалдар арқылы интеллектуалды деңгейін көтеріп, оқушының пәнге қызығушылығын арттыру, тілін дамыту. Сабақтың түрі : аралас сабақ Сабақтың тегі: жаңа сабақ Сабақтың әдісі: сын тұрғысынан ойлау, проблемалық Сабақтың тәсілі. : жалпы класпен, топпен Көрнекіліктер, құрал-жабдықтар: графопроектор, үлестірмелер, этил спирті, темір тор
Сабақтың барысы: І. Ұйымдастыру ІІ. Үй тапсырмасын тексеру ІІІ. Жаңа тақырыпты меңгерту ІҮ. Сергіту ойыны Ү. Жаттығу есептер шығару ҮІ. Сабақты бекіту ҮІІ. Үйге тапсырма ҮІІІ.Бағалау
1. Оқушыларды топқа бөлу. 2. Бағалау парағын толтыру әдісін айтып өту
ІІ.Үй тапсырмасын тексеру «Тапсырманы таңдап ал»
І – тапсырма «Үш артық қосылысты табыңыз, қалған заттың атын атаңыз» І - топ II - топ III - топ
1.CH3 – CH3 1.CH2 = CH2 1. CH2 = C = CH2 2.CH3 – CH2 – CH3 2.CH3 – CH = CH2 2. CH3 – OH 3.CH3 – CH2 – OH 3.CH3 – CH = CH – CH3 3. CH2 = CH- CH = CH2 4.CH3 – CH2 – CH2 – CH3 4.CH3 – CH2 – CH2 – OH 4. CH3 – CH = C = CH –CH3
|
||
|
Последнее изменение этой страницы: 2024-06-17; просмотров: 56; Нарушение авторского права страницы; Мы поможем в написании вашей работы! infopedia.su Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Обратная связь - 216.73.217.128 (0.009 с.) |