Заглавная страница Избранные статьи Случайная статья Познавательные статьи Новые добавления Обратная связь FAQ Написать работу КАТЕГОРИИ: ТОП 10 на сайте Приготовление дезинфицирующих растворов различной концентрацииТехника нижней прямой подачи мяча. Франко-прусская война (причины и последствия) Организация работы процедурного кабинета Смысловое и механическое запоминание, их место и роль в усвоении знаний Коммуникативные барьеры и пути их преодоления Обработка изделий медицинского назначения многократного применения Образцы текста публицистического стиля Четыре типа изменения баланса Задачи с ответами для Всероссийской олимпиады по праву
Мы поможем в написании ваших работ! ЗНАЕТЕ ЛИ ВЫ?
Влияние общества на человека
Приготовление дезинфицирующих растворов различной концентрации Практические работы по географии для 6 класса Организация работы процедурного кабинета Изменения в неживой природе осенью Уборка процедурного кабинета Сольфеджио. Все правила по сольфеджио Балочные системы. Определение реакций опор и моментов защемления |
Iv закріплення вивченого матеріалуСодержание книги
Поиск на нашем сайте
2. Обчисліть площу фігури, обмеженої заданими лініями: а) б) в) V ПІДСУМОК УРОКУ
VІ ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ 1. Конспект 2. Обчислити площу фігури, обмеженої заданими лініями а) б)
Застосування інтеграла до розв’язування прикладних задач Мета: розглянути приклади застосування інтеграла до розв’язування задач, сформувати вміння розв’язувати задачі, що передбачають використання інтеграла; розвивати в учнів спостережливість, уміння проводити логічні міркування, усну і письмову культуру мовлення, вчити користуватися словесною, символічною і графічною мовами математики; виховувати охайність при виконанні креслень і записів. Тип уроку: засвоєння знань, формування вмінь ХІД УРОКУ І ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ ІІ АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ 1. Вибірково перевірити зошити учнів, які потребують додаткової педагогічної уваги. Правильність виконання вправ домашнього завдання перевірити за зразком (зразок розв’язання заздалегідь виконано окремими учнями). 2. Рівень засвоєння матеріалу попереднього уроку перевірити шляхом проведення самостійної роботи. а) Розглянути рисунки, на яких зображено заштриховані фігури, знайти їх площі. (І варіант рисунки а), б), в); ІІ варіант рисунки г), д), е)). Учні у зошитах пишуть відповіді. Два учня працюють на дошці.
б) Обчисліть (спочатку побудувавши рисунок) площу фігури, обмеженої лініями: І варіант: ІІ варіант: ІІІ ВИВЧЕННЯ НОВОГО МАТЕРІАЛУ Знаходження переміщення точки за поданий проміжок часу.
2. Обчислення роботи, яку треба виконати для переміщеннятіла із однієї точки в другу.
Обчислення маси неоднорідного стержня.
Обчислення величини заряду, що переміщається за певний проміжок часу через переріз провідника. Нехай задано закон зміни струму
|
||
|
Последнее изменение этой страницы: 2021-12-15; просмотров: 119; Нарушение авторского права страницы; Мы поможем в написании вашей работы! infopedia.su Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Обратная связь - 216.73.216.196 (0.009 с.) |