Заглавная страница Избранные статьи Случайная статья Познавательные статьи Новые добавления Обратная связь FAQ Написать работу КАТЕГОРИИ: ТОП 10 на сайте Приготовление дезинфицирующих растворов различной концентрацииТехника нижней прямой подачи мяча. Франко-прусская война (причины и последствия) Организация работы процедурного кабинета Смысловое и механическое запоминание, их место и роль в усвоении знаний Коммуникативные барьеры и пути их преодоления Обработка изделий медицинского назначения многократного применения Образцы текста публицистического стиля Четыре типа изменения баланса Задачи с ответами для Всероссийской олимпиады по праву
Мы поможем в написании ваших работ! ЗНАЕТЕ ЛИ ВЫ?
Влияние общества на человека
Приготовление дезинфицирующих растворов различной концентрации Практические работы по географии для 6 класса Организация работы процедурного кабинета Изменения в неживой природе осенью Уборка процедурного кабинета Сольфеджио. Все правила по сольфеджио Балочные системы. Определение реакций опор и моментов защемления |
Ііі. Заключна частина уроку.Содержание книги Поиск на нашем сайте Підведення підсумків уроку. - What new words did you learn at our lesson? What tasks did you like most of all? Закінчення уроку. - At home tell your parents about your birthday party. - The lesson is over. Good – bye!
УРОК 27 Тема: Щасливого Великодня Мета: повторити й активізувати лексичний матеріал теми; ознайомити учнів з новими ЛО та закріпити їх уживання в усному мовленні; практикувати учнів у вживанні речень у теперішньому неозначеному часі та структур «Do you …? Yes, I do./ No, I don’t”; повторити вивчені літери. Розвивати навички письма, навички діалогічного та монологічного мовлення; тренувати техніку читання. Виховувати повагу до українських традицій. Обладнання: тематичні малюнки до с. 65, картки для роботи в групах, алфавіт, картки для самостійної роботи. ХІД УРОКУ І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ. Привітання. - Good morning, dear children. I am glad to see you. Say, please how are you? - We are fine, thank you! Повідомлення теми та мети уроку. - Today we’ll continue to speak about Easter holidays. We learn new words and make up sentences in Present Simple Tense. - OK. Let’s start our lesson. Уведення в іншомовну атмосферу. а) фонетична зарядка - At Easter we colour the eggs. You must match eggs with letters to the following colours. (на яйцях літери, на кольорових кульках їх звуки) б) мовна розминка - Let’s learm a poem about this holidays. (ex 2, p. 65) Повторення раніше вивченого а) фронтальне опитування - Let’s play the game “A ball”. I’ll name the words in Ukrainian and you must name them in English. б) робота з карткою - You have a card. You must write down the small and the capital letters. (Pavlichenko p.54, ex 3) ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ Введення нової лексики а) семантизація слів - Look at the picture and say what can you see? [i:] – [i:] – [i:] – Easter [a:] – [a:] – [a:] – basket [ ] – [ ] – [ ] – bunny б) фонетичне опрацювання в) закріплення лексики гра «Покажи мені» гра «Познач і скажи» (Павліченко с. 54, впр. 1) Розвиток граматичних навичок. а) аудіювання - Look at the pictures and read the names of children (ex 3, p. 66) б) робота в зошитах - OK. Let’s try to make sentences. Mum/ bake paskas. ___________________________ Ann/ clean the room. __________________________ Dan/ paint Easter eggs. _________________________ Розвиток навичок читання а) робота з підручником - Open your books at page 66 and find the ex 4. - Look, find and say. б) читання літер - ex 5c, p. 67 - Look and say. Розвиток навичок говоріння. - Look at the desk. You have cards. You must decorate them and say how you prepare to the Easter. ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ. Підведення підсумків уроку. - What new words did you learn at our lesson? What does the words “Easter bunny” mean?. Закінчення уроку. - The lesson is over. Good – bye!
УРОК 28 Тема: Свята – веселі. Узагальнення вивченого. Мета: активізувати та закріпити ЛО теми «Свята»; практикувати учнів в їх вживанні; систематизувати знання учнів у формування навичок діалогічного мовлення за темою; закріпити літери англійського алфавіту; продовжувати формувати навички в утворенні речень в теперішньому неозначеному часі. Розвивати аудитивну пам'ять, логічне мислення, навички каліграфічного письма. Виховувати культуру спілкування. Обладнання: алфавіт, тематичні малюнки, картка для самостійної роботи, літери та звуки, флеш – картки, робочий зошит. ХІД УРОКУ І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ. Привітання. Повідомлення теми та мети уроку. - At our lesson today we’ll continue to speak about the holidays. At the end of the lesson you have a small test to check up your knowledge about the theme. Уведення в іншомовну атмосферу. а) фонетична зарядка - OK. First of all let’s train our tongues. - Today we shall go to the school yard. Look at the picture and find the letter with their sounds. R [r] O [o] M [m] I [i] A [ ] D [d] L [l] B [b] K [k] C [k] J [dз] б) мовна розминка - Let’s regard the answers which we give at our questions. DO YOU LIKE CHOCOLATE? – YES, I DO./ NO, I DON’T.
|
||
|
Последнее изменение этой страницы: 2017-02-05; просмотров: 292; Нарушение авторского права страницы; Мы поможем в написании вашей работы! infopedia.su Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Обратная связь - 216.73.217.21 (0.005 с.) |