Заглавная страница Избранные статьи Случайная статья Познавательные статьи Новые добавления Обратная связь FAQ Написать работу КАТЕГОРИИ: ТОП 10 на сайте Приготовление дезинфицирующих растворов различной концентрацииТехника нижней прямой подачи мяча. Франко-прусская война (причины и последствия) Организация работы процедурного кабинета Смысловое и механическое запоминание, их место и роль в усвоении знаний Коммуникативные барьеры и пути их преодоления Обработка изделий медицинского назначения многократного применения Образцы текста публицистического стиля Четыре типа изменения баланса Задачи с ответами для Всероссийской олимпиады по праву
Мы поможем в написании ваших работ! ЗНАЕТЕ ЛИ ВЫ?
Влияние общества на человека
Приготовление дезинфицирующих растворов различной концентрации Практические работы по географии для 6 класса Организация работы процедурного кабинета Изменения в неживой природе осенью Уборка процедурного кабинета Сольфеджио. Все правила по сольфеджио Балочные системы. Определение реакций опор и моментов защемления |
Організація i проведення різних типів уроків з інформатикиСодержание книги
Поиск на нашем сайте При підготовці цього питання варто звернути увагу на висвітлення наступних положень: − при підготовці до уроку інформатики вчитель обмірковує організацію уроку: коли і як здійснюється перехід до наступного етапу уроку, коли (в який момент часу, після виконання якого завдання) учні переходять до роботи з комп'ютером або завершують роботу з комп'ютером, коли і як учитель контролює роботу учнів і перевіряє правильність виконання завдань, коли і як підбиває підсумок уроку і задає домашнє завдання. − при проведенні уроку-демонстрації роботу на комп'ютері веде вчитель. Учні або спостерігають за його діями через демонстраційний монітор (екран відеопроектору), або відтворюють ці дії на своїх робочих місцях. − при проведенні фронтальної лабораторної роботи учні порівняно короткий проміжок часу (5-15 хв.) працюють самостійно, але синхронно, виконуючи дії спрямовані або на його засвоєння, або на закріплення матеріалу, поясненого вчителем, або на перевірку отриманого знання, або на перевірку операційного навику. Роль учителя - забезпечення синхронної діяльності учнів і надання негайної допомоги з ініціативи учнів. − при проведенні лабораторної роботи індивідуального характеру учні порівняно короткий проміжок часу (5-15 хв.) працюють самостійно з програмним продуктом, виконуючи індивідуальні завдання, що спрямовані або на його засвоєння, або на закріплення матеріалу, поясненого вчителем, або на перевірку засвоєння отриманого знання або операційного навику. Роль вчителя - забезпечення і контроль індивідуальної роботи учнів, надання негайної допомоги з ініціативи учнів. − при проведенні уроку-практикуму учні виконують за комп'ютером більш об'ємне (складне) індивідуальне завдання в межах 1-2-х уроків. Робота вимагає синтезу знань і вмінь по цілому розділу курсу. Вчитель головним чином забезпечує індивідуальний контроль за роботою учнів. Методика організації та проведення уроку - практикуму з інформатики При підготовці цього питання варто звернути увагу на висвітлення наступних положень: − урок-практикум проводиться після вивчення великих розділів, тем, наприкінці півріччя або навчального року; − на уроці-практикумі учні самостійно виконують, як правило, індивідуальні завдання практичного характеру; − при проведенні уроку-практикуму реалізуються ідеї диференційованого навчання; − керування навчальною діяльністю під час уроку-практикуму здійснюється за допомогою інструкції, у якій описана послідовність дій учнів; − на уроці-практикумі учнями можуть вирішуватися задачі творчого характеру; − структура уроку-практикуму відбиває специфіку дій вчителя й учнів під час проведення практикуму. Хід роботи 1. Розробити розширений конспект уроку з вказаної нижче теми, враховуючи методичні вимоги до конспекту уроку з інформатики та наступні рекомендації і тезові допоміжні матеріали: · Тема уроку: див. Додаток 1 (нижче). · Мета уроку: самостійно записати. o Попередня тема: див. Додаток 1 (нижче). – у конспект уроку не пишеться. o Врахувати: специфіку уроків в початковій школі (клас, вік учнів, релаксація, фізкультхвилинка, правила ТБ та інше). – у конспект уроку не пишеться. · Обладнання та матеріали: ПК, … (Визначаєте самостійно). · Література: (науковий запис). · Тип уроку: див. Додаток 1 (нижче). · Програмне забезпечення: Визначаєте самостійно згідно своєї теми уроку і враховуючи вік учнів та клас. · Орієнтований план уроку: Визначаєте самостійно згідно своєї теми уроку. · Хід уроку: відповідно до визначеного типу уроку. 2. Провести аналіз свого конспекту уроку за схемою (Завдання для самостійної домашньої роботи): 1) визначити ключові моменти уроку: місце даного уроку в системі уроків по темі; мету і задачі уроку; тип і структуру уроку. 2) провести аналіз кожної структурної частини уроку: · визначити, яка освітня задача вирішується; · проаналізувати зміст відібраного навчального матеріалу й установити відповідність його поставленій задачі; · відзначити методи і прийоми, використані вчителем (розповідь, бесіда, створення проблемної ситуації, постановка проблемних питань і т.д.); · форми організації діяльності учнів (колективна й індивідуальна робота, усна і письмова робота); · форми і методи контролю за діяльністю учнів. 3) зробити загальні висновки по уроку: · організація уроку; · досягнення мети і задач уроку (освітніх, розвиваючих і виховних); · загальна оцінка діяльності вчителя й учнів на уроці.
|
||
|
Последнее изменение этой страницы: 2016-12-12; просмотров: 306; Нарушение авторского права страницы; Мы поможем в написании вашей работы! infopedia.su Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Обратная связь - 216.73.217.128 (0.006 с.) |